info
عکس مدرسه دخترانه سماعکس مدرسه دخترانه سما
category

مدرسه دخترانه سما محله خیابان دانشگاه، اراک

مدرسه
5.0
1 رای

درباره‌ی مدرسه دخترانه سما

مدرسه دخترانه سما (مدرسه) در محله خیابان دانشگاه اراک و خیابان انتظار ۵ واقع شده است. این مکان یکی از پنج مدرسه در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و باتیس و همچنین گلفروشی نرگس ، فروشگاه ستاره ها البسه کودک ونوجوان، فروشگاه سیسمونی فرشتگان، آبمیوه بستنی ویتامین بار و گیم‌نت عمو سهراب قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده مدرسه دخترانه سما واقع شده‌اند:

 • هنرستان هدیده
  دانشگاه، پروفسور حسابی
 • مدرسه غیر انتفاعی دخترانه امام هادی (ع)
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نگهبان
 • دبستان دخترانه غیردولتی،مهرآیین
  شهیدان رجایی، بلوار شهیدان رجایی - هپکو
 • مدرسه دخترانه مهرآیین
  شهیدان رجایی، بلوار شهیدان رجایی - هپکو
 • دبستان دخترانه کریمه اهل بیت
  دانشگاه، بین دادآفرید و حسنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خسروی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 29 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه دخترانه سما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 29 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه دخترانه سما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه دخترانه سما ندارد.
  neshan logo