info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ماکت روستای کندوان و بازار روز ماهان و همچنین تالار پذیرایی لوتوس، اپل استور سیب سفید، درب اصلی پارک ملی ایران کوچک، ماکت ایل شاهسون و تزئینات رزگل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری کرج

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری کرج در شهر کرج، محله جهانشهر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین بیژن و میدان جمهوری اسلامی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سرو قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار جمهوری اسلامی، بین بیژن و میدان جمهوری اسلامی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo