info
عکس سرویس بهداشتی
category

سرویس بهداشتی محله بازار تهران، تهران

سرویس بهداشتی
4.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی (سرویس بهداشتی) در محله بازار تهران تهران و خیابان صاحب جمع، مصطفی خمینی واقع شده است. این مکان یکی از هفت سرویس بهداشتی در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عمارت کاظمی و بازارچه عودلاجان و همچنین سرای ابریشم، شرکت فرش پایتخت، خانه موزه شهید دکتر چمران، مهمانپذیر نیکو و لوازم قنادی اکبری قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی واقع شده‌اند:

 • wc
  مصطفی خمینی، قوام الحضور
 • سرویس بهداشتی
  ناصرخسرو، 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داراب (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی ندارد.
  neshan logo