info
عکس جانبو صادقیه 22271
category

جانبو صادقیه 22271 محله صادقیه، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جانبو صادقیه 22271

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

جانبو صادقیه 22271 (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله صادقیه تهران و خیابان مرودشت واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه زنجیره‌ای در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و مرکز خرید سامان و همچنین پمپ بنزین پتران کد 278، آژانس مسافرتی الفبای سفر پارسیان، دارالترجمه داریان، مرکز کارشناسی فنی و تشخیص رنگ خودرو عبادی و میدان دوم صادقیه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو صادقیه 22271 تهران

فروشگاه جانبو صادقیه 22271 تهران در محله صادقیه شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه جانبو صادقیه 22271 تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله صادقیه به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی، فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه و فروشگاه افق کوروش قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو صادقیه 22271 تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو صادقیه 22271 تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شالی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو تهران (صادقیه) که نزدیک به فروشگاه جانبو صادقیه 22271 تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه جانبو صادقیه 22271 تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه جانبو صادقیه 22271 تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hg Nima (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جانبو صادقیه 22271 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد جانبو صادقیه 22271 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جانبو صادقیه 22271 ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، مرودشت، نرسیده به شهدای صادقیه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo