info
عکس آموزشگاه گیلنار
category

آموزشگاه گیلنار محله سید خندان، تهران

درباره‌ی آموزشگاه گیلنار

آموزشگاه گیلنار (موسسه آموزشی) در محله سید خندان تهران و خیابان علی بخشی واقع شده است. این موسسه یکی از هجده موسسه آموزشی در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و زغال و همچنین تالار پذیرایی متین، نمایشگاه اتوخندان، نان و شیرینی تهران، فرش فرهی و فست فود دانوب قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه گیلنار واقع شده‌اند:

 • موسسه نوآموزان جهانگرد
  شریعتی، شهیم، خسروانی
 • آموزش طراحی و دوخت در آکادمی اسدی
  بزرگراه شهید همت، علایی
 • مدرسه علامه طباطبائی
  شریعتی، دیباج، قندی
 • اموزشگاه کانون بورس ایران
  سهروردی شمالی، موزه
 • موسسه نخبه پرور پویه
  سهروردی شمالی، مهاجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه گیلنار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه گیلنار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه گیلنار ندارد.
  neshan logo