info
عکس داروخانه دکتر شکیبایی
category

داروخانه دکتر شکیبایی محله کشاورز غربی، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر شکیبایی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه دکتر شکیبایی (داروخانه) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان باقرخان واقع شده است. این مکان یکی از بیست و سه داروخانه در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، داروخانه شبانه روزی فارابی، مجتمع بیمارستانی امام خمینی، سفره خانه سنتی عود و فروشگاه کارتریجستان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر شکیبایی تهران

برای رفتن به داروخانه دکتر شکیبایی تهران باید به شهر تهران، محله کشاورز غربی بروید. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین بعثت و دکتر قریب بروید. شماره تلفن داروخانه دکتر شکیبایی تهران، 02166564505 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. اطلاعات بیشتری از این داروخانه را می‌توانید در وبسایت آن به آدرس takdaroo.com مشاهده کنید.

داروخانه دکتر شکیبایی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله کشاورز غربی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، موسسه پرستاری طپش و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه دکتر ناهید قراخانی، داروخانه موسی زاده و داروخانه دکتر یاسمن علویان داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر شکیبایی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. داروخانه دکتر شکیبایی تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس مسجد است. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو مدافعان سلامت پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر شکیبایی تهران را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yazdan 88 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 27 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر شکیبایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 27 خرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر شکیبایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر شکیبایی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین بعثت و دکتر قریب
ثبت نظر و تصویر
neshan logo