info
عکس داروخانه دکتر مجاب
category

داروخانه دکتر مجاب محله کشاورز غربی، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر مجاب

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه دکتر مجاب (داروخانه) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این مکان یکی از بیست و پنج داروخانه در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کنسول کلینیک، دکتر یوسفی، مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران و ارایشگاه نایس من قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مجاب تهران

آدرس داروخانه دکتر مجاب تهران، شهر تهران، محله جمال زاده است. استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین صدوقی و ایزدیار آدرس دقیق این داروخانه است.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر مجاب تهران از داروخانه‌های خوب محله جمال زاده است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش قرار دارند. داروخانه درسا، داروخانه دکتر ناهید قراخانی و داروخانه دکتر افهمی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مجاب تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی در نزدیکی داروخانه دکتر مجاب تهران است. ایستگاه مترو مدافعان سلامت نیز در محدوده این داروخانه است.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مجاب تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 16 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مجاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 16 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مجاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مجاب ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین صدوقی و ایزدیار
ثبت نظر و تصویر
neshan logo