info
عکس آموزشگاه انتخاب برتر
category

آموزشگاه انتخاب برتر محله مهران، تهران

درباره‌ی آموزشگاه انتخاب برتر

آموزشگاه انتخاب برتر (موسسه آموزشی) در محله مهران تهران و خیابان خواجه عبدالله انصاری واقع شده است. این موسسه یکی از سیزده موسسه آموزشی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و زغال و همچنین تالار پذیرایی متین، نمایشگاه اتوخندان، سونوگرافی دکتر صدری، نان و شیرینی تهران و فست فود دانوب قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه انتخاب برتر واقع شده‌اند:

 • آموزش طراحی و دوخت در آکادمی اسدی
  بزرگراه شهید همت، علایی
 • مدرسه علامه طباطبائی
  شریعتی، دیباج، قندی
 • اموزشگاه کانون بورس ایران
  سهروردی شمالی، موزه
 • آموزشگاه فنی و حرفه ای بانو دیباجی
  شریعتی، طلوع تهرانی، شاهی
 • موسسه نخبه پرور پویه
  سهروردی شمالی، مهاجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه انتخاب برتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه انتخاب برتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه انتخاب برتر ندارد.
  neshan logo