info
عکس داروخانه دکتر حاج محمدی
category

داروخانه دکتر حاج محمدی اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر حاج محمدی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه دکتر حاج محمدی (داروخانه) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مطب دندانپزشکی دکتر راضیه کامران، بیمه آتیه سازان حافظ، رستوران ترخون، فلافل فلامک و پلیس+ 10 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر حاج محمدی اصفهان

داروخانه دکتر حاج محمدی اصفهان در محله آسنجان شهر اصفهان در قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین اره کش و مهر بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03132294904 با داروخانه دکتر حاج محمدی اصفهان تماس بگیرید.

داروخانه دکتر حاج محمدی اصفهان را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله آسنجان دانست. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، کلینیک مغز و اعصاب نورون، آزمایشگاه دکتر شریفی اصفهان و کلینیک ازادگان اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر اعتباری، هشت بهشت شرقی و داروخانه دکتر کریمی اشاره کرد. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر حاج محمدی اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه دکتر حاج محمدی اصفهان نزدیک به ایستگاه اتوبوس لاهور است.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر حاج محمدی اصفهان را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر حاج محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر حاج محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر حاج محمدی ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، جی غربی، بین اره کش و مهر
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری داروخانه دکتر حاج محمدی

شنبه 08:00 تا 22:00
یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
دوشنبه 08:00 تا 22:00
سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
چهارشنبه 08:00 تا 22:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo