info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1
category

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 محله دانشگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه اراک و خیابان یادگار امام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کبابی و غذاپزی ربیعی، پیتزا رومانو، مسجد الاقصی، کافی نت کلیک و مرکز آمبولانس امداد آرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 اراک

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله دانشگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیدالشهدا، یادگار امام، بین طالبی و رستگاری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس دوستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه سازی 1 ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار سیدالشهدا، یادگار امام، بین طالبی و رستگاری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo