info
عکس نان سنگک
category

نان سنگک محله قنات ناصری، اراک

درباره‌ی نان سنگک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

نان سنگک (نانوایی) در محله قنات ناصری اراک و خاتم الانبیاء، بزرگراه شهید آنجفی، بین چشمه 14 و ظفر واقع شده است. این مکان یکی از سه نانوایی در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین نانوایی بربری، سوپرمارکت شقایق، فروشگاه شقایق، باطری سازی ایرانیان و ایستگاه اتوبوس اول قنات قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط a1983 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 29 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان سنگک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 29 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد نان سنگک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان سنگک ندارد.
location استان مرکزی، اراک، خاتم الانبیاء، بزرگراه شهید آنجفی، بین چشمه 14 و ظفر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo