info
عکس ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن
category

ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر صیاد شیرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین شرکت ژرف کارجم ، قنادی شاتوت، شهرداری منطقه 4 اصفهان، بانک صادرات و سوپر مارکت اسمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن اصفهان

ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در صیاد شیرازی، تقاطع علامه امینی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بيست و دو بهمن ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، صیاد شیرازی، تقاطع علامه امینی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo