info
عکس آموزشگاه دوخت گل کار
category

آموزشگاه دوخت گل کار محله سید خندان، تهران

موسسه آموزشی

درباره‌ی آموزشگاه دوخت گل کار

آموزشگاه دوخت گل کار (موسسه آموزشی) در محله سید خندان تهران و خیابان مجتبایی واقع شده است. این موسسه یکی از هجده موسسه آموزشی در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و زغال و همچنین نان و شیرینی تهران، فرش فرهی، کافه قلیان سندوس، تعمیرگاه سعید و فروشگاه کالای خواب قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه دوخت گل کار واقع شده‌اند:

 • موسسه نوآموزان جهانگرد
  شریعتی، شهیم، خسروانی
 • خانه مکالمه انگلیسی
  سهروردی شمالی، قندی، بین دهم و هفتم
 • مشاوران روشنگر فردای ایران
  سهروردی شمالی، حاج حسنی، حبیبی
 • آموزشگاه فنی و حرفه ای بانو دیباجی
  شریعتی، طلوع تهرانی، شاهی
 • مدرسه علامه طباطبائی
  شریعتی، دیباج، قندی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه دوخت گل کار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه دوخت گل کار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه دوخت گل کار ندارد.
  neshan logo