عکس فروشگاه زنجیره ای ویوان
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ای ویوان (محله شهید اسدی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدنی، محمدی، 17 شهریور، بین توکل و ثار الله

موقعیت فروشگاه زنجیره ای ویوان در محله شهید اسدی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه زنجیره ای ویوان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهید اسدی تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ لباس مردانه محسن و همچنین مجتمع ورزشی البرز تهران، حسینیه عشاق الحسین (ع)، اداره تامین اجتماعی شعبه 4، ماماشاپ و میدان امام حسین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام حسين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه زنجیره ای ویوان

فروشگاه زنجیره ای ویوان را می‌توانید در شهر تهران، محله شهید اسدی و خیابان 17 شهریور پیدا کنید. فروشگاه زنجیره ای ویوان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید اسدی به حساب می‌آید. هایپر تیراژه، هایپراستار (مدنی) و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه زنجیره ای ویوان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای ویوان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس افروز قرار دارد. ایستگاه مترو ميدان شهدا هم در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای ویوان قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه زنجیره ای ویوان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای ویوان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدنی، محمدی، 17 شهریور، بین توکل و ثار الله


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای ویوان واقع شده‌اند:

 • هایپر تیراژه
  مدنی، لسانی بحری
 • هایپراستار (مدنی)
  مدنی، بین قاسمی حسینی و ولیعصر
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین زهره و خاکی آبکنار
 • فروشگاه زنجیره ای ویوان
  کفایی امانی، خسرو نژاد، بین 17 شهریور و یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط . Ramezan (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای ویوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای ویوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای ویوان ندارد.
  neshan logo