info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور
category

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان گودرزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، بازار روز نازی آباد، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی، کافه رستوران راندوو و دندانپزشکی ۳۱۴ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، عراقی، گودرزی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان نیل قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی 17 شهریور ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، عراقی، گودرزی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo