info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و بزرگراه شهید تندگویان، فرهادی، گودرزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی، کافه رستوران راندوو، شیرینی گلستان و مرکز پخش بونسای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله یاخجی آباد - رضوان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید تندگویان، فرهادی، گودرزی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس بانوان نیل قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور شهرک احمدیه ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید تندگویان، فرهادی، گودرزی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo