info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری محله آذربایجان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله آذربایجان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین فروشگاه مرکزی سامسونگ، کلینیک لیزر و زیبایی مرجان، پیتزا سیب 360، بستنی سنتی عمو عباس و بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران در شهر تهران، محله آذربایجان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین نیکو کار و حقیقت بیان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه امام علی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فخر رازی ۳۴۰ واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه جمهوری ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین نیکو کار و حقیقت بیان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo