info
عکس خودپرداز صادرات
category

خودپرداز صادرات محله پاسداران، یزد

درباره‌ی خودپرداز صادرات

خودپرداز صادرات (خودپرداز) در محله پاسداران یزد و بلوار جهاد واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین خانه گیتار یزد، رستوران آریانا، دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد، مرکز سوغات شیراز و جگرکی کوبیده کاج قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز صادرات واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک پارسیان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین بلوار جهاد و میدان ابوذر
 • خودپرداز بانک سپه
  میدان امام حسن
 • atm
  خیابان تیمسار فلاحی، لادن
 • خودپرداز بانک کشاورزی
  بلوار شهید دشتی، بین مسجد جامع و میدان ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سهیل (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز صادرات ندارد.
  neshan logo