info
عکس فرش کوروش کاشان
category

فرش کوروش کاشان (محله افسریه شمالی، تهران)

فروشگاه فرش و موکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فرش کوروش کاشان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

موقعیت فرش کوروش کاشان در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

فرش کوروش کاشان (فروشگاه فرش و موکت) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان اعتمادی - بیستم واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده فروشگاه فرش و موکت در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین مخابرات هجرت، شهر فرش ادینه، آکواریوم پرنس، نان داغ کباب چاق شهریاری و موبایل عصر دیجیتال قرار گرفته است.

درباره فروشگاه فرش کوروش کاشان

فروشگاه فرش کوروش کاشان در شهر تهران، محله افسریه شمالی، خیابان اعتمادی - بیستم واقع شده است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02177320031) تماس بگیرید. فروشگاه فرش کوروش کاشان را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله افسریه شمالی به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فرش نگین، سرای فرش فیروزلی و فرش داریوش قرار دارند.

چطور به فروشگاه فرش کوروش کاشان برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه فرش کوروش کاشان می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه فرش کوروش کاشان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه فرش کوروش کاشان تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط behrouzTap30 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 10 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرش کوروش کاشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

گالری مغازه فروشگاه فروشی فرش موکت

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فرش کوروش کاشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرش کوروش کاشان ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، رستم اعتمادی، اعتمادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo