info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین تیپاکس نمایندگی استاد معین کد 21165، کبابی پدر، مدرسه دخترانه قلم چی، کافی نت استقلال و درمانگاه هاشمی (شبانه روزی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی تهران، شهر تهران، محله دکتر هوشیار است. این ایستگاه اتوبوس در یادگار امام، دامپزشکی، بین محمودی و عربی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دکتر حبیب اله قرار دارد. همچنین آژانس مهر استاد معین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی ندارد.
location استان تهران، تهران، یادگار امام، دامپزشکی، بین محمودی و عربی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo