info
عکس مسجد میرزا صادق آقا مجتهد دینوری ره
category

مسجد میرزا صادق آقا مجتهد دینوری ره محله بازار، تبریز

مسجد
5.0
2 رای

درباره‌ی مسجد میرزا صادق آقا مجتهد دینوری ره

مسجد میرزا صادق آقا مجتهد دینوری ره (مسجد) در محله بازار تبریز و خیابان شهید مطهری، ملا احمد واقع شده است. این مکان یکی از سی و هفت مسجد در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین دنیای کوله پشتی طهماسبی، پخش ترازو جیبی و زرگری طهماسبی، کافه فرش، تیمچه مظفریه و مسجد جامع تبریز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد میرزا صادق آقا مجتهد دینوری ره واقع شده‌اند:

 • مسجد حاج علی اصغر
  فلسطین، شهید کاربالا
 • مسجد علی النقی
 • مسجد سید آقا
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)، بزرگراه چایکنار - آزادگان
 • مسجد حاج سید علی آقا
  خبرنگار، ده وه چی بازارچاسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد میرزا صادق آقا مجتهد دینوری ره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد میرزا صادق آقا مجتهد دینوری ره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد میرزا صادق آقا مجتهد دینوری ره ندارد.
  neshan logo