info
عکس مسجد امام حسین
category

مسجد امام حسین محله افسریه جنوبی، تهران

درباره‌ی مسجد امام حسین

مسجد امام حسین (مسجد) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان تاجبندان - دوازدهم واقع شده است. این مکان یکی از شش مسجد در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین آکادمی ورزشی رکورد، نمایندگی بیمه پاسارگاد، لوازم‌التحریر پیکاسو، روغنکده ریما و سرای محله افسریه جنوبی قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام حسین واقع شده‌اند:

 • مسجد کوچه توکلی افسریه 27
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم
 • مسجد جامع حضرت صدیقه
  غلامی، چنار
 • حسینه متوسیلین اباعبدالله الحسین (ع)
  بزرگراه بسیج، غفاری
 • مسجد امام حسین (ع)
  (4.0)
  خاوران، بهشتی، بین پانزدهم و هفدهم
 • مسجد امام حسن
  (4.5)
  غلامی، بین صدوقی یکم و هنرستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام حسین ندارد.
  neshan logo