info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم محله شهرک دریا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم

ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دریا تهران و بلوار خزر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 21، گنج نامه تهرانسر، نانوایی سنگکی، فیکس خودرو و سوپر مارکت آزادی تهرانسر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک دریا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خزر، بین خزر 4 و 6 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه چهارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  چهل متری عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  چهل متری عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  شاهد، رجایی، بین یازدهم و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی
  یاس، رجایی، بین پند یار و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه
  یاس، رجایی، بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارم ندارد.
  neshan logo