info
عکس ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی
category

ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و خیابان بانو واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین مسجد امام حسین، مجتمع سهند و سبلان، سوپر مارکت مهدی، باشگاه ورزشی بسیج و فوریتهای پزشکی استان مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی اراک

ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله مصطفی خمینی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید آنجفی، بانو، بین ایثار 2 و انصاف 8 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس گلها را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فوریت پزشکی ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بزرگراه شهید آنجفی، بانو، بین ایثار 2 و انصاف 8
ثبت نظر و تصویر
neshan logo