info
عکس دفتر خدمات الکترونیک قضایی
category

دفتر خدمات الکترونیک قضایی (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر خدمات الکترونیک قضایی

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

دفتر خدمات الکترونیک قضایی (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان بیست و هفتم واقع شده است. این دفتر یکی از سه دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و المپیا سنتر و همچنین دفتر خدمات الکترونیک قضایی طباطبائی - کد 93301039، درمانگاه شبانه روزی کیمیا، عکاسی المهدی، دمنوش نیوشا و گل فروشی ملیکا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شیرازی پور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر خدمات الکترونیک قضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 28 اردیبهشت ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر خدمات الکترونیک قضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر خدمات الکترونیک قضایی ندارد.
location استان تهران، تهران، دهکده المپیک، شاهچراغی، دوازده متری، بیست و هفتم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo