info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران محله دروازه شمیران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران

ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان طرفه، موزه هنرهای ملی و بازار ابن سینا و همچنین درمانگاه دندانپزشکی خیریه امام موسی کاظم، سفارت تایلند، میدان تره بار بهارستان، مدرسه نیک پرور و داروخانه طرفه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه شمیران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران تهران است که در محله دروازه شمیران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان، بین شهید صیادخدایی و استقلال می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بهارستان قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس سعدی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه دروازه شمیران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت
  انقلاب اسلامی، بهار جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  شریعتی، بین صدیق و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس ملت تخلیه
  جمهوری اسلامی، ملت، بین شیرازی و قدیم نوایی
 • ایستگاه اتوبوس سینما
  جمهوری اسلامی، بین ممتاز و مظفری
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  جمهوری اسلامی، ملت، بین قدیم نوایی و میر شریفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه دروازه شمیران ندارد.
  neshan logo