عکس ایستگاه اتوبوس طالقانی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس طالقانی (محله بهار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، بین سه متری عتیقه چی دوم و گروسی

موقعیت ایستگاه اتوبوس طالقانی در محله بهار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ایرانشهر، موزه خوشنویسی و مرکز خرید سپنتا و همچنین سینما سروش، رستوران لانه کبوتر، کافه آرتین، فروشگاه اینترنتی آترا مارت و پایگاه بیمارستان ایرانشهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طالقانی

ایستگاه اتوبوس طالقانی را می‌توانید در شهر تهران، محله بهار خیابان شریعتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، بین سه متری عتیقه چی دوم و گروسی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس طالقانی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو طالقاني نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس طالقانی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، بین سه متری عتیقه چی دوم و گروسی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خواجه نصیر
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین زهره و خاکی آبکنار
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی
  انقلاب اسلامی، نامجو، حماسیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وفادار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طالقانی ندارد.
  neshan logo