info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان قیام، امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان امیر چخماق، موزه آب خانه کلاهدوز ها و بازار خان و همچنین شیرینی سرای حاج خلیفه علی رهبر، مسجد تاریخی امیر چخماق، زورخانه صاحب الزمان (عج)، اقامتگاه بوم گردی نارنجستان و خانه مسافر کوله پشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله گازرگاه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در خیابان قیام، امام خمینی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا ندارد.
location استان یزد، یزد، خیابان قیام، امام خمینی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo