info
عکس فروشگاه رفاه
category

فروشگاه رفاه محله شهرک قائم، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه رفاه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه رفاه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهرک قائم اراک و خیابان فردوسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک قائم و همچنین مسجد 14 معصوم (ع)، مواد غذایی ربیعی، نانوایی سنگک، فروشگاه قرمز آبی و آرایشی و بهداشتی وصالی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه رفاه اراک

آدرس فروشگاه رفاه اراک، شهر اراک، محله شهرک آزادگان و است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 08633673006 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه رفاه اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک آزادگان است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه افق کوروش در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه رفاه اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه رفاه اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان آزادی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه رفاه اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه رفاه اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
فروشگاه رفاه در سایر شهرها


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اصفهانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رفاه ندارد.
location استان مرکزی، اراک، قائم، دانش، فردوسی، بین میدان اطلسی و اطلسی 3
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه رفاه

شنبه 08:00 تا 00:00
یک‌شنبه 08:00 تا 00:00
دوشنبه 08:00 تا 00:00
سه‌شنبه 08:00 تا 00:00
چهارشنبه 08:00 تا 00:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 00:00
جمعه 08:00 تا 00:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo