عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد (محله تختی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان شهید رجایی، دبیرستان دخترانه مطهره شاهد، نمایندگی سایپا محمد خلیلی عباس آبادی کد ۵۸۹۲، اداره آموزش و پرورش منطقه 16 تهران و مسجد اباعبدالله الحسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد

ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد در شهر تهران، محله تختی و خیابان کنارگذر رجایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو علي آباد است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس طالعی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه رشد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بلوار شهید رجایی، بین بشر حق و طاهری
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هاشمی مقدم و هدایتی
 • ایستگاه اتوبوس کوی پلیس
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین جلیلی و کوی پلیس
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار دستواره، بین گودرزی و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  رجایی، بین ده دست و شصت و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه رشد ندارد.
  neshan logo