info
عکس ایستگاه اتوبوس قصر منشي
category

ایستگاه اتوبوس قصر منشي اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قصر منشي

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس قصر منشي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نشاط واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین هتل قصر منشی، رستوران شمال شهر، خانه مشروطیت اصفهان، نمایندگی ایران خودرو و Narcis B&B قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قصر منشي اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس قصر منشي اصفهان، شهر اصفهان، است. این ایستگاه اتوبوس در نشاط، بین قصر منشی و شاهد قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قصر منشي اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قصر منشي اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قصر منشي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قصر منشي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قصر منشي ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نشاط، بین قصر منشی و شاهد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo