عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر (محله جماران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، بین چراغی و راد

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر در محله جماران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر (ایستگاه اتوبوس) در محله جماران تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مرکز خرید کیمیا و همچنین کافه و رستوران ایتالیایی سنسو، شیرینی الهیه 33، دبیرستان دخترانه کوشش، بانک پاسارگاد و زمان وزیور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر

در شهر تهران، محله جماران خیابان باهنر، ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به باهنر، بین چراغی و راد بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه یاسر ندارد.
neshan logo