info
عکس فروشگاه افق کوروش
category

فروشگاه افق کوروش محله صفائیه، یزد

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله صفائیه یزد و بلوار دانشگاه واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و مرکز خرید خورشید و همچنین اغذیه جنوب، عمارت ملاصدرا، گیمنت شادن، مجموعه کاما کتاب حدود و کافه پلاک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش یزد

آدرس فروشگاه افق کوروش یزد، شهر یزد، محله صفائیه و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (03538252113) تماس بگیرید. فروشگاه افق کوروش یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله صفائیه به شمار آورد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه و افق کوروش از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش یزد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش یزد را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه افق کوروش یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه افق کوروش یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرهاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
location استان یزد، یزد، بلواردانشگاه، بین ملّاصدرا و طرازی یزدی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری فروشگاه افق کوروش

شنبه 07:30 تا 23:15
یک‌شنبه 07:30 تا 23:15
دوشنبه 07:30 تا 23:15
سه‌شنبه 07:30 تا 23:15
چهارشنبه 07:30 تا 23:15
پنج‌شنبه 07:30 تا 23:15
جمعه 07:30 تا 23:15
ثبت نظر و تصویر
neshan logo