عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان (محله سلسبیل شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، وثوق، رودکی جنوبی، بین اختیاری و اقبال

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان رودکی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین نمایندگی کد 399 مدیران خودرو mvm و cherry، صرافی بیوک، آموزشگاه فنی و حرفه ای آریاگستر، پیتزا و کنتاکی ایرانیان و شیما کفش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان

ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان در شهر تهران، محله سلسبیل شمالی و خیابان رودکی جنوبی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در توحید، وثوق، رودکی جنوبی، بین اختیاری و اقبال واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو رودکی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهروان واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان ندارد.
neshan logo