info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و بلوار محمد پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین هتل الزهرا، کبابی ناب، کباب گلپایگانی، فروشگاه فرهنگیان و ساندویچ بهاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد است که در محله سر دوراه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار محمد پاکنژاد، بین پاکنژاد 15 و 17 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار محمد پاکنژاد، بین پاکنژاد 15 و 17
ثبت نظر و تصویر
neshan logo