info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4
category

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 محله خانه سازی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه سازی اراک و خیابان دانشگاه، احسان 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله خانه سازی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین کانون فرهنگی آموزش قلم چی – اراک واحد پسران، فلافل عمو رشید، برج ارغوان، دبیرستان پسرانه دوره اول نمونه شهید فهمیده و آلوم متال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 اراک

ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله خانه سازی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در دانشگاه، احسان 3 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قیام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه سازی 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نصر 1
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، چشمه 4
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه
  جواد الائمه، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • ایستگاه اتوبوس قرنی
  بلوار سیدالشهدا
 • ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱
  حمیده دریابیگی، حسن صفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه سازی 4 ندارد.
  neshan logo