عکس خیابان بیگی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، بعد از اسدآبادی
category

خیابان بیگی تهران

خیابانی در تهران

خیابان بیگی در منطقه 6 تهران واقع شده‌است و از محله‌های یوسف آباد و شیراز عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های پل شهید عباسپور، پل توانیر و عباس پور قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان بیگی می‌توان به انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و آزمایشگاهی، صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بازنشستگی شهرداری تهران (شرکت معین آسایش شهر) اشاره کرد. در اطراف خیابان بیگی 17 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان بیگی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان بیگی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان بیگی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان بیگی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...