info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک (محله زاهد گیلانی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک (ایستگاه اتوبوس) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین داروخانه شبانه روزی شرق تهران، تله پیتزا، باشگاه ورزشی آدینا بانوان، آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان و اپتیک آسمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ورودی مترو ایستگاه ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله زاهد گیلانی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، بین پیچک و کلینی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ابن سینا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک ندارد.
location استان تهران، تهران، پیروزی، بین پیچک و کلینی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo