info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و طالقانی، میدان مهدیه، بین امید و شانزدهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، فست فود و فلافلی مامان جون، هایپر سامان، شرکت بهساز سیستم یزد و فروشگاه شیرآلات نگار (چینی کرد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد

ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله آبشاهی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به طالقانی، میدان مهدیه، بین امید و شانزدهم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه ندارد.
location استان یزد، یزد، طالقانی، میدان مهدیه، بین امید و شانزدهم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo