عکس داروخانه کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه کوروش (محله آل احمد، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر احمدی

موقعیت داروخانه کوروش در محله آل احمد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه کوروش (داروخانه) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر احمدی واقع شده است. این مکان یکی از نه داروخانه در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شریعتی و همچنین دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، سلف آزاد دانشکده فنی دانشگاه تهران، مرکز تحقیقات هماتولوژی انکولوژی و پیوند سلولهای بنیادی و درمانگاه شهید داستانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه کوروش

داروخانه کوروش را می‌توانید در شهر تهران، محله آل احمد خیابان دکتر احمدی پیدا کنید. استان تهران، تهران، دکتر احمدی آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه کوروش یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله آل احمد است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه دکتر تینا حیدر علیزاده، داروخانه دکتر علایی فر و داروخانه درسا داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه کوروش برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم در نزدیکی داروخانه کوروش است. اگر می‌خواهید با مترو به این داروخانه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو کارگر پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه کوروش را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر احمدی


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه کوروش واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر تینا حیدر علیزاده
  بزرگراه شهید چمران، فروزان فر، سوم
 • داروخانه دکتر علایی فر
  بزرگراه شهید چمران، فروزان فر، یکم
 • داروخانه درسا
  کارگر، مریخ
 • داروخانه امیر اباد
  کارگر شمالی، بین اشراقی و مریخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه کوروش ندارد.
  neshan logo