info
عکس تاکسی سرویس مهر
category

تاکسی سرویس مهر (محله پونک، تهران)

درباره‌ی تاکسی سرویس مهر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

تاکسی سرویس مهر (تاکسی تلفنی) در محله پونک تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این آژانس یکی از چهار تاکسی تلفنی در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین بیمارستان و درمانگاه دامپزشکی غرب، کافه رستوران بلک لایت نایریکا، گل فروشی ترنج، رستوران بیف تهران و شیرینی و آجیل آلا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اعتماد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 مهر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس مهر ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
ثبت نظر و تصویر
neshan logo