info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه (محله عدالت، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین Zehn E Ziba Store فروشگاه ذهن زیبا، بستنی سالار، مدرسه، جواد الائمه، کیک سیسیلی و دبیرستان دوره اول بنی فاطمه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه، شهر یزد، محله عدالت خیابان شهید قندی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید قندی، بین هشتم و ششم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی فیروزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
  بلوار پاسداران، ابتدای بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، شانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه ندارد.
  neshan logo