info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه (محله عدالت، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان تیمسار فلاحی، شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین Zehn E Ziba Store فروشگاه ذهن زیبا، مدرسه، جواد الائمه، دبیرستان دوره اول بنی فاطمه، بستنی لابریت و کافه اطلس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه را می‌توانید در شهر یزد، محله عدالت خیابان تیمسار فلاحی، شهید قندی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خیابان تیمسار فلاحی، شهید قندی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی فیروزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
  بلواردانشگاه، بین بوستان و مجدالعلما
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه ندارد.
  neshan logo