info
عکس ایستگاه اتوبوس کوشش 30
category

ایستگاه اتوبوس کوشش 30 محله کوی پلیس، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوشش 30

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس کوشش 30 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی پلیس مشهد و بلوار کوشش واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی پلیس مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین گروه تولیدی وارن WAREEN، رستوران کرامت، کلینیک تخصصی زانتیا اورامن، نمایشگاه اتومبیل ورزنده و تاپ سرویس میراکبری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوشش 30 مشهد

در شهر مشهد، محله کوی پلیس ، ایستگاه اتوبوس کوشش 30 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کوشش، بین کوشش 26 و 28 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوشش 30 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سعادت واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوشش 30 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوشش 30 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوشش 30 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوشش 30 ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار کوشش، بین کوشش 26 و 28
ثبت نظر و تصویر
neshan logo