info
عکس لوازم ساختمانی لشکری
category

لوازم ساختمانی لشکری محله زیتون کارمندی، اهواز

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم ساختمانی لشکری

لوازم ساختمانی لشکری (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان حجت واقع شده است. این مکان یکی از هشت مرتبط با صنعت ساختمان در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر مهزیار و همچنین مسجد حضرت رسول (ص)، داروخانه شعله، آزمایشگاه دکتر نقاش، فروشگاه محصولات کاترپیلار و مرل و کندو عسل قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده لوازم ساختمانی لشکری واقع شده‌اند:

 • لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2
  خیابان کمیل، زهره، بین هدایت و بندر
 • لوازم ساختمانی بهزادی
  زاهد، بین شهید صالحپور و فروغ
 • کالای ساختمانی مهر
  حجت، بین زیبا و فلکه چیتا
 • فروشگاه بهداشتی ساختمانی مهر
  (4.0)
  حجت، بین زیبا و فلکه چیتا
 • شرکت خدمات ساختمانی زردکوه
  (5.0)
  زیتون، خیابان کمیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Amin (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم ساختمانی لشکری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم ساختمانی لشکری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم ساختمانی لشکری ندارد.
  neshan logo