info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2
category

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 محله حافظیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه اراک و خیابان درختکاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی غلامی، پارک مشاهیر، دبیرستان دخترانه سما دوره دوم، سوپر مارکت و آرایشگاه مردانه قنبری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 اراک

ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله حافظیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حافظیه، درختکاری قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار وحدت 2 ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار حافظیه، درختکاری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo