info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان محله کوچه بیوک، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه بیوک یزد و بلوار محمد پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، هتل الزهرا، کباب گلپایگانی، ساندویچ بهاران و کافه هزار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله کوچه بیوک پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار محمد پاکنژاد، بین کوی مشروطه و پاکنژاد 14 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار محمد پاکنژاد، بین کوی مشروطه و پاکنژاد 14
ثبت نظر و تصویر
neshan logo