info
عکس سوپر مارکت پرسپولیس
category

سوپر مارکت پرسپولیس محله شهرک امیرکبیر، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر مارکت پرسپولیس

سوپر مارکت پرسپولیس (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک امیرکبیر اراک و خیابان نجاتی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از پنج سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین آموزشگاه رانندگی سبحان جدید، کتابخانه امام حسین، فست فود و صبحانه، کله پزی و سیراب و شیردان سلطان و دبیرستان دوره اول بحرینی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت پرسپولیس واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت آنلاین در اراک
  بلوار شهید آنجفی، قائم مقام فراهانی
 • سوپر مارکت
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان
 • هایپر زیپ فراهانی
  بلوار قائم مقام فراهانی، آزادگان، نینوا 1، ایثار 1
 • سوپرمارکت فتحی
  بلوار شهید رَست، شهید محمد زهره‌وند، بین غدیر 18 و 26
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Davood (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت پرسپولیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت پرسپولیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت پرسپولیس ندارد.
  neshan logo