info
عکس موزه فاطمی
category

موزه فاطمی محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی موزه فاطمی

موزه فاطمی (موزه) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان انقلاب اسلامی، قدس واقع شده است. این مکان یکی از پنج موزه در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا، موزه خیمه شب بازی و بازار بزرگ کتاب و همچنین هم کافه، مسجد دانشگاه تهران، کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، شرکت آپادانا تک و دانشکده ادبیات و علوم انسانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موزه‌ها که در محدوده موزه فاطمی واقع شده‌اند:

 • موزه طراحی
  (5.0)
  آزادی، کارگر شمالی
 • موزه تصاویر معاصر
  (1.0)
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، مریم
 • موزه جانور شناسی
  (4.0)
  بلوار کشاورز، قدس، بین طالقانی و بهنام
 • موزه هنرهای معاصر فلسطین
  (4.0)
  انقلاب اسلامی، برادران مظفر شمالی، بین بخشنده و بزرگمهر
 • موزه خیمه شب بازی
  (4.9)
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، دکتر اسلامی ندوشن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Kim (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه فاطمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه فاطمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه فاطمی ندارد.
  neshan logo