عکس موزه فاطمی
category

موزه فاطمی (محله دانشگاه تهران، تهران)

موزه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، قدس، تقاطع طالقانی

موقعیت موزه فاطمی در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

موزه فاطمی (موزه) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان قدس واقع شده است. این مکان یکی از پنج موزه در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا، موزه گربه ایرانی و بازار بزرگ کتاب و همچنین هم کافه، پایگاه تجمیعی دانشکده پیراپزشکی (دانشگاه علوم پزشکی تهران)، مسجد دانشگاه تهران، کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران و دانشکده ادبیات و علوم انسانی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، قدس، تقاطع طالقانی


سایر موزه‌ها که در محدوده موزه فاطمی واقع شده‌اند:

 • موزه هنرهای معاصر تهران
  (4.0)
  کارگر شمالی، بین صدوقی و دکتر فاطمی
 • موزه گربه ایرانی
  (4.2)
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، مریم
 • موزه خیمه شب بازی
  (4.1)
  کشاورز، وصال شیرازی، دکتر اسلامی ندوشن
 • هنرهای معاصر فلسطین
  (4.0)
  انقلاب اسلامی، برادران مظفر، بین بخشنده و بزرگمهر
 • موزه طراحی
  کارگر شمالی، نصرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Kim (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه فاطمی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه فاطمی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه فاطمی تهران ندارد.