info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی
category

ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی محله ریاضی یزدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی (ایستگاه اتوبوس) در محله ریاضی یزدی یزد و بلوار صیاد شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اطفال دکتر مسعودی و مرکز خرید آریا و همچنین کافه رستوران ناپلازا، شیرینی گلبن، دبستان پسرانه دوره اول شهید راضی، مهمانپذیر مدرن یزد و زیتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی یزد، شهر یزد، محله ریاضی یزدی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار صیاد شیرازی، بین ساقی و بلوار شهید قندی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ریاضی ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار صیاد شیرازی، بین ساقی و بلوار شهید قندی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo